Klasa III B

Jesteś tu: » Strona startowa » Klasa III B

Wych - mgr Krystyna Salachna

  • Dwudniowa wycieczka do Wrocławia
  • Wycieczka do Krakowa

Dnia 24 maja br z okazji  Dnia Matki uczniowiei z klasy IIIA i  III B wraz z wychowawcami przygotowały program artystyczny. W swoim przedstawieniu pokazały jak wielką miłością darzą mamy. Piosenki i wierszyki wykonane przez uczniów, wzruszyły i rozbawiły mamusie. Uczniowie wręczyli mamusiom kwiaty i drobne upominki oraz zaprosili na kawę i pyszne ciasto.

DZIEŃ MATKI
czytaj więcej

6 kwietnia 2018r. z okazji 227 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja w naszej szkole odbył się konkurs „Kocham Cię Polsko”. W szranki stanęły najstarsze klasy gimnazjalne- IIIA i IIIB. Uczniowie rywalizowali w następujących konkurencjach: piosenka patriotyczna, test wiedzy o Konstytucji 3 maja, piosenka patriotyczna, polszczyzna, sławni Polacy oraz quiz muzyczny „Jaka to melodia”.

czytaj więcej
  • TEST TRZECIOKLASISTY

W dniach 24- 25 kwietnia odbył się po raz  pierwszy tak poważny sprawdzian wiedzy i umiejętności. Test składał się z dwóch części: polonistyczno-społeczno-przyrodniczej i matematycznej. W pierwszym dniu egzaminu odwiedził nas  Pan Dyrektor, który  podniósł nas na duchu przed częścią polonistyczno - społeczno - przyrodniczą. Przybił osobiście każdemu uczniowi tzw. " piątkę", która dodała większej odwagi do pracy. Teraz czekamy wszyscy na wyniki.

Opracowanie: szkolnastrona.pl