Oferta zajęć pozalekcyjnych i specjalistycznych

Jesteś tu: » Strona startowa » Oferta zajęć pozalekcyjnych i specjalistycznych

Oferta zajęć pozalekcyjnych i specjalistycznych

w roku szkolnym 2018/2019

 

Prowadzący

Rodzaj zajęć

Klasa

Dzień

Godzina

Magdalena Mizia

Zaj. przygotowujące do konkursów

5 - 7

wtorek

7.007.45

Magdalena Mizia

Zaj. dodatkowe z jęz. angielskiego

5 - 7

czwartek

13.3514.20

Anna Czaniecka

Zajęcia muzyczne

4a

środa

12.4513.30

Urszula Juraszek

Zaj. z matematyki przygotowujące do egzaminu

Zaj. dodatkowe

8 a

 

 

4a, Va, VII

wtorek

 

 

piątek

7.107.55

 

 

7.107.55

Justyna Sporek

Zaj. z matematyki przygotowujące do egzaminu

Zaj. dodatkowe

8b

 

 

IVb, Vb, VI

wtorek

 

 

czwartek

7.107.55

 

 

7.107.55

Krystyna Salachna

Zaj. dodatkowe dla uczniów kl. Ib

1b

czwartek

11.5012:35

Maria Tomiczek

Zaj. dodatkowe z jęz. polskiego

4 - 5

poniedziałek

12.4513.30

Lucyna Sporek-Kostka

SKS dla dziewcząt

5 - 6

środa

7.107.55

Małgorzata Kocoń- Omyła

Zaj. plastyczne

5, 3 G

piątek

14.2015.00

co dwa tygodnie

Aneta Jaworska-Pytlarz

Zaj.dodatkowe z jęz. niemieckiego

8a,b- 3G

wtorek

14.2014.50

Ks. Adam Jakubiec

Grupa Apostolska

73G

piątek

po mszy wieczornej

Jola Ciapka

Zaj.dodatkowe+ Zaj. przygotowujące do egzaminu

7, 8a,b3G

czwartek

7.107.45

Beata Kocoń-Michalska

Zaj. przyrodnicze

7,8,3G

wtorek

7.007.45

Magdalena Zawada

Zaj. dodatkowe z jęz. polskiego

8b3G

poniedziałek

13.3514.20

Agata Kubizna

Zaj. dodatkowe dla klasy 1a

1a

wtorek

11.5012.35

Czesława Wolna

Zaj. dodatkowe i przygotowujące do egzaminu

4 - 3G

piątek

poniedziałek

7.157.45

7.10 - 7.55

Lucyna Kubiesa

Zaj. Dodatkowe i przygotowujące do egzaminu

4-3G

wtorek

środa

7.157.45

14.2515.10

Natalia Kostka

Zaj. rozwijające

Kółko plastyczne

2a

wtorek

11.5012.30

 

Monika Paździorko

Pierwsza pomoc

3

czwartek

11.5012.35

Alicja Kleinert

Zaj. artystyczne

3

piątek

7.00 – 7.45

Renata Hutyra

Kółko plastyczne

2

wtorek

11.50 – 12.35

Piotr Boślak

Zaj. przygotowujące do egzaminu

8- 3 G

 

wtorek

13.35 – 14.10

Piotr Bryja

Zaj. sportowe

3 G

czwartek

13.35 – 14.20

Katarzyna Bryja

Zaj. dodatkowe i przygotowujące do egzaminu

7 - 3 G

 

piątek

13.35 – 14.20

Barbara Rybarska

Zaj. sportowe

8 b

piątek co 2 tydzień

14.20 – 15.00

 

Alicja Słatyńska

Zaj. świetlicowe

1-3

poniedziałek

13.30 – 14.30

 

 

Opracowanie: szkolnastrona.pl